ТРАНСПОРТНО-ЕКСПЕДИЦІЙНА КОМПАНІЯ

+38067 539 08 08

+38095 27 27 826

+38097 957 49 00

 

ПРО НАС

             На сьогоднішній день перевезення вантажним автотранспортом, є найпопулярнішим і затребуваним на ринку транспортних послуг, завдяки своїй оперативності та не високій вартості.

      ТОВ «КОМПАНІЯ КАНА» займається транспортними послугами в Україні  з середини 2007 року. За 14 років на ринку вантажоперевезень, ми змогли вирости з маленької експедиційної служби в транспортну компанію зі своїм рухомим складом та окремою диспетчерською службою. Завдяки наявності власного автопарку і автопарку наших постійних партнерів перевізників, ми гарантуємо нашим Замовникам ЯКІСТЬ та НАДІЙНІСТЬ послуг, які ми надаємо.  Автопарк нашого підприємства обладнаний GPS-трекерами, що дозволяють в режимі реального часу знати про місцезнаходження авто з Вашим вантажем. Наявність  поліса відповідальності перевізника в страховій компанії ПАТ "Страхова компанія" АРКС ", дозволяє спати спокійно як нам, так і нашим клієнтам і не турбуватися за втрату або псування вантажу. Ми пропонуємо широкий спектр транспортно-експедиційних послуг, різними видами автотранспорту від 0,5 т. до 22 т., з різними видами температурних режимів у вантажному відсіку та різними видами завантажень:

 

 

 

Алерс Логистик Украина

Наши партнери:

 - доставки товару склад-склад автомобілями від 0,5 т. До 22 т .;

 

 - доставка товару склад-двері автомобілями від 0,5 т.  До 22 т .;

 

 - доставки товару двері-двері автомобілями від  0,5 т. До 10 т .;

 

 - доставки товару двері-склад автомобілями від 0,5 т. До 10 т .;

 

 - доставка товару зі складу дистриб'ютора на ТТ автомобілями від 0,5 т. До 10 т .;

 

 - доставка товару з РЦ в магазини роздрібної мережі автомобілями від 0,5 т. До 22 т .;

 

 - повернення документів по кожній з доставок в найкоротші терміни.

 

Зв'язатися з нами для замовлення, або проконсультуватися з транспортних послуг можна будь-яким зручним для Вас способом:

 - за телефонами:

 - відправити запит по електронній пошті - office@kana.dp.ua

 

Наші фахівці в найкоротші терміни зв'яжуться з Вами і дадуть відповідь на всі Ваші запитання в сфері транспортно-експедиційних послуг.

 

 

"Розчарування від низької якості триває довше, ніж радість від низької ціни".               Генрі Форд